Salon Dierre - Start

NEW SPACE - kaseta do drzwi przesuwnych 2-skrzydłowych


NEW SPACE - kaseta do drzwi przesuwnych dwuskrzydłowych


New Space to sprytny pomysł odzyskania funkcjonalności życia i mieszkania, do niedawna ograniczonej, zarówno w nowych, jak i istniejących już budynkach. New Space zwraca domom i pomieszczeniom przestrzeń zajmowaną przez drzwi otwierane standardowo. Dzięki solidnej konstrukcji ze stali ocynkowanej, którą wprowadza się wewnątrz ściany działowej z cegły lub karton-gipsu, wewnątrzlokalowe drzwi przesuwają się bezgłośnie po zewnętrznej, bądź wewnętrznej stronie muru, ofiarując pomieszczeniom przestrzeń, która wcześniej pozostawała niewykorzystana. Jest to rozwiązanie, które oferuje nowe możliwości w umeblowaniu, możemy zaadoptować każdy model drzwi: klasyczne lub nowoczesne, pełne lub przeszklone, gładkie, z wzorami lub reliefami.

Kaseta do drzwi przesuwnych w wersji dwuskrzydłowej przeznaczona jest przede wszystkim do podziału dużych pomieszczeń, bądź wręcz przeciwnie, za pomocą rozsuwanych drzwi możemy połączyć dwa oddzielne pomieszczenia Dostępne z przeznaczeniem do ścianek działowych wykonanych z karton-gipsu lub podtynkowych.

ZESTAW DO OTWIERANIA ZSYNCHRONIZOWANEGO SKRZYDEŁ
System ten pozwala na zsynchronizowane otwieranie dwóch paneli drzwiowych, za pomocą jednej ręki. Możliwość zastosowania także w kasetach już wmurowanych.


Do systemu przesuwnego możesz wybrać właściwie dowolne drzwi drewniane lub drzwi fornirowane albo drzwi lakierowane.

Drzwi antywłamaniowe
Drzwi wewnętrzne
Drzwi techniczne
Okładziny drzwi antywłamaniowych
drzwi przesuwne
Okna i bramy