Salon Dierre - Start

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe - otwórz się na nowe doznania!
Odnajdź piękno w codzienności.
Elegancja, jakość i prestiż - kwintesencja dobrego smaku i obietnica bezpieczeństwa - to wszystko znajdą Państwo w szerokiej gamie drzwi antywłamaniowych firmy Dierre.

Drzwi antywłamaniowe firmy Dierre łączą w sobie takie cechy jak - wytrzymałość, funkcjonalność i estetyka. Z wyglądu to piękne drzwi drewniane, ale bezpieczeństwo zapewnią ocynkowane blachy stalowe oraz profile wzmacniające. Najbardziej narażone na włamania miejsca, a zwłaszcza okolice zamka głównego są w produktach Dierre wzmocnione dodatkową blachą manganową szczególnie odporną na próby przewiercenia.

Drzwi Dierre charakteryzują się niezwykłą elegancją, gdyż z obu stron pokryte są okładzinami drewnianymi nadającymi im ciepły wygląd. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni dla siebie wzór i kolor drewna - niekoniecznie taki sam po obu stronach. Dzięki temu, od środka mogą one mieć ten sam styl co drzwi wewnętrzne! W przypadku drzwi antywłamaniowych wystawionych na warunki atmosferyczne stosuje się okładziny drewniane gładkie lub frezowane najwyższej klasy odporne na deszcz, śnieg oraz na działanie promieni słonecznych. Uszkodzone mechanicznie okładziny można bez większego problemu wymienić.
Ościeżnica wykonana jest z dwóch niezależnych części, co umożliwia regulację jej położenia. Ustawienia skrzydła drzwiowego można zmieniać specjalnymi śrubami regulacyjnymi. Te cechy mają istotne znaczenie w czasie długoletniego używania drzwi.

Dierre - zasługujesz na to, by czuć się bezpiecznie
Konstrukcję skrzydła tworzą: szkielet wykonany z ocynkowanej blachy stalowej i stalowe pionowe kształtowniki. Całość tworzy jednolitą kompaktową konstrukcję. Stałe rygle antywłamaniowe umieszczone na płacie drzwiowym od strony zawiasów wpasowują się przy zamkniętych drzwiach w odpowiednie zagłębienia w ościeżnicy, uniemożliwiając wyrwanie drzwi z zawiasów. Specjalny obrotowy rygiel o kształcie główki gwoździa zapobiega wyszarpnięciu od zewnątrz skrzydła z ościeżnicy. Przy przekręcaniu klucza w zamku rygiel wchodzi w ościeżnicę, wykonując jednocześnie obrót o 90 stopni i w ten sposób blokuje drzwi w ościeżnicy. Płyta ze stali manganowej chroni zewnętrzną część zamka i zapobiega ewentualnemu przewierceniu zamka.

Mieszkaj z komfortem
Płyty izolacyjne i dźwiękoszczelne wypełniające drzwi zapewniają doskonałą izolację termiczną (2.4 K) i akustyczną (około 33 DB). Uszczelki Hi-Tech (z PCV lub EPDM) umieszczone wzdłuż obwodu skrzydła ograniczają przepływ powietrza i zapewniają ciche zamykanie drzwi. Osłony boczne wykonane z plastyfikowanych profili stalowych poprawiają estetykę skrzydła i zwiększają bezpieczeństwo oraz niezawodność drzwi.
Dierre oferuje bogatą gamę okładzin do drzwi antywłamaniowych: ponad 7000 kolorów, gatunków drewna i wzorów, pozwalających spełnić każde życzenie klienta oraz pasujących do każdego stylu wnętrza. Okładzina gładka, frezowana, z ramkami, lakierowana, z cennych gatunków litego drewna pokrytego wodnym lakierem, czy z boniowanego aluminium. Do wyboru różne wzory okładzin wykonane przez mistrzów hebanistów i rytowników, którzy przy zastosowaniu tradycyjnych technik cięcia i intarsji stworzyli wyrafinowane kształty z cennych gatunków drewna, takich jak orzech, kasztan, dąb, jesion czy czereśnia postarzana.


Drzwi antywłamaniowe
Drzwi wewnętrzne
Drzwi techniczne
Okładziny drzwi antywłamaniowych
drzwi przesuwne
Okna i bramy